Łupicki DENTAL CLINIC

to wykwalifikowany zespół, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe na szkoleniach, kursach i sympozjach naukowych w kraju jak i za granicą. Pracujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego, stosując wysokiej klasy materiały stomatologiczne. Naszą dewizą jest zadowolenie pacjenta oraz jego dobro. Zapewniamy przyjemną atmosferę i pełen profesjonalizm usług.

Lek.stom.Jacek Łupicki

Absolwent  Akademii Medycznej  w Poznaniu wydział Lekarski Stomatologiczny,  ukończony w 1991r.             

W 1995r. uzyskał specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. W 2009r. ukończył Curriculum Uniwesytet Frankfurt am Main uzyskując certyfikat implantologa.  Członek OSiS i Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego PTS,   właściciel autoryzowanego gabinetu implantologicznego. Od kilku lat uczestniczy w intensywnych szkoleniach z zakresu implantologii : Paryż, Berlin,Londyn,Zurich,Frankfurt nad Menem,Wiedeń,  

Od 1997 r. praca w kilku systemach implantologicznych renomowanych firm: Dentsply Friadent ( implanty niemieckie),  Implant Direct LLC (implanty amerykańskie), Branemark System, Nobel Replace (implanty szwedzkie).  Stanowi również uznany autorytet w dziedzinie endodoncji , chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Podczas 6 Międzynarodowego Kongresu CAMLOG 2016, wygłosił prelekcję pt. "Kompleksowe podejście do planowanego leczenia stomatologicznego w  powiązaniu z centralną relacją". Kongres ten, jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie implantologii, który organizowany jest co dwa lata w różnych miejscach na świecie.

W 2016 roku na Florydzie w USA, ukończył 2-letni cykl szkoleń z okluzji u prof. Petera Dawson'a. Planowanie leczenia tą metodą polega na ustaleniu prawidłowej realcji między zębami szczęki i żuchwy. Pomaga również zdiagnozować występowanie tzw. choroby okluzyjnej. Schorzenie to objawia się nieprawidłowym kontaktem między zębami w zgryzie, którego następstwem jest zaburzona praca stawów skroniowo-żuchowowych oraz napięcia mięśni.

Nasze certyfikatyKontakt

Porozmawiaj z nami w celu konsultacji bądź umów się na wizytę!

>>