tel +48 15 842 40 85

O nas

W gabinetach Łupicki Dental Clinic oferujemy najwyższej jakości usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych

O nas

W gabinetach Łupicki Dental Clinic oferujemy najwyższej jakości usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych

Łupicki Dental Clinic

Naszą dewizą jest zadowolenie pacjenta oraz jego dobro

Łupicki Dental Clinic to wykwalifikowany zespół, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe na szkoleniach, kursach i  sympozjach naukowych w kraju jak i za granicą.

Pracujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego, stosując wysokiej klasy materiały stomatologiczne.

Naszą dewizą jest zadowolenie pacjenta oraz jego dobro. Zapewniamy przyjemną atmosferę i pełen profesjonalizm usług.

Od teraz w naszej ofercie rewolucyjne wybielanie zębów z remineralizacją Prevdent!

 

0 +

wyleczonych pacjentów

0 +

specjalistów

0 +

posiadanych certyfikatów

Lek. Stom. Jacek Łupicki

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu wydział Lekarski Stomatologiczny, ukończony w 1991r.
W 1995r. uzyskał specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. W 2009r. ukończył Curriculum Uniwesytet Frankfurt am Main uzyskując certyfikat implantologa. Członek OSiS i Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego PTS, właściciel autoryzowanego gabinetu implantologicznego. Od kilku lat uczestniczy w intensywnych szkoleniach z zakresu implantologii : Paryż, Berlin,Londyn,Zurich,Frankfurt nad Menem,Wiedeń.
Od 1997 r. praca w kilku systemach implantologicznych renomowanych firm: Dentsply Friadent ( implanty niemieckie), Implant Direct LLC (implanty amerykańskie), Branemark System, Nobel Replace (implanty szwedzkie). Stanowi również uznany autorytet w dziedzinie endodoncji , chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.
Podczas 6 Międzynarodowego Kongresu CAMLOG 2016, wygłosił prelekcję pt. „Kompleksowe podejście do planowanego leczenia stomatologicznego w powiązaniu z centralną relacją”. Kongres ten, jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie implantologii, który organizowany jest co dwa lata w różnych miejscach na świecie.
W 2016 roku na Florydzie w USA, ukończył 2-letni cykl szkoleń z okluzji u prof. Petera Dawson’a. Planowanie leczenia tą metodą polega na ustaleniu prawidłowej realcji między zębami szczęki i żuchwy. Pomaga również zdiagnozować występowanie tzw. choroby okluzyjnej. Schorzenie to objawia się nieprawidłowym kontaktem między zębami w zgryzie, którego następstwem jest zaburzona praca stawów skroniowo-żuchowowych oraz napięcia mięśni.

Obejrzyj nasze portfolio

Stale podnosimy nasze kwalifikacje

Nasze certyfikaty

Oferujemy najwyższej jakości bezbolesne usługi stomatologiczne u dorosłych i dzieci